درباره شرکت آذین داده فضا گستر

هاست رایگان

شرکت آذین داده فضا گستر افتخار دارد از سال 1390 با نام گروه تاپ هاست به صورت حرفه ای وارد عرصه هاستینگ شده است و برای اولین بار اقدام به ارائه هاست رایگان 50 مگ سی پنل در کشور تحت عنوان سایت تاپ هاست tophost.pro نموده است. شرکت آذین داده فضا گستر از سال 1390 به عنوان اولین شرکتی که اقدام به ارائه هاست سی پنل با ارزان ترین سطح قیمت در کشور نمود، جای خود را در عرصه هاستینگ کشور باز نمود.

شرکت آذین داده فضا گستر از سال 1394 به طور رسمی با شماره ثبت 13239 به ثبت رسید تا بتوانیم به صورت هر چه بیشتر و بهتر اطمینان مشتریان عزیز را جلب نمائیم.

شرکت آذین داده فضا گستر افتخار دارد در تازه ترین سرویس خود به مشتریان عزیز با راه اندازی سایت آسیا سرور برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه هاست نامحدود رایگان نموده و از پس مشتریان عزیز می توانند به صورت رایگان سایت حرفه ای خود را با امکانات نامحدود راه اندازی کنند.

مهارت های تیم فنی ما:

هاست رایگان

کانفیگ تخصصی سرور

پر سرعت و ایمن

تیم فنی شرکت آذین داده فضا گستر با بهره گیری از آخرین مهارت های روز ، اقدام به تهیه و کانفیگ سرور های حرفه ای برای اراده به مشتریان عزیز نموده است!

هاست رایگان

مشتری مداری

رضایت حداکثری مشتری

شرکت آذین داده با مبنا قرار دادن رضایت مشتریان به عنوان مهمترین اصل، اقدام به ارائه بهترین خدمات به صورت رایگان برای اولین بار در کشور نموده است!

هاست رایگان

امنیت و آرامش

با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته

شرکت آذین داده با بهره برداری از سرور های ابری و هزاران ای پی اقدام به ارائه هاست های پر سرعت و ایمن جهت آرامش خاطر مشتریان نموده است.

هاست رایگان

پشتیبانی 24 ساله

همیشه سوالی وجود دارد

تیم آذین داده فضا گستر با تجربیات زیادی که در پروژه های قبلی به دست آورده است به آسانی می تواند مشتریان خود را راهنمایی کند.

ثبت هاست رایگان     مشاهده پلان های هاست رایگان